Fotografia produktowa aranżowana i lifestyle

Fotografia produktowa

Aga Kruszyńska

Wykonuję sesje produktowe aranżowane i lifestyle z modelami.

Opracowuję koncepcję sesji, dobieram dodatki i tła w taki sposób, aby nawiązywały do charakteru produktu lub jego funkcji oraz wpisywały się w wartości całej marki.

Zajmuję się obróbką graficzną i retuszem zdjęć.

Nagrywam krótkie wideo produktowe i rolki.

Opowiem Ci trochę o sobie

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach fotografii produktowej u takich fotografów jak Marti Sans, Emma-Jane Lewis, Karl Taylor. Ukończyłam także kurs wideo u Tori Shoko.

Przez kilka lat pracowałam na etacie na stanowisku specjalisty ds. podatku VAT. Gdy zostałam mamą, mój świat przewrócił się do góry nogami
i postanowiłam, że nie chcę spędzać całego dnia w pracy, wpatrując się
w paragrafy. Wykorzystałam moją szansę na rozwój i zaczęłam wykonywać zdjęcia produktowe, a moimi klientami zostali rękodzielnicy.

Dlaczego akurat oni? Hobbystycznie zajmowałam się wyplataniem makram i wiem, jak ważne jest uchwycenie każdego elementu produktu, w który wkładasz całe serce.

Szybko okazało się, że przynosi mi to wiele satysfakcji i radości, a poza tym nie ogranicza w mojej kreatywności i pozwala na ciągły rozwój osobisty. Właśnie tak zaczęła się moja historia z fotografią.

Fotografia to ważna część mojego życia...

Prywatnie jestem mamą 5-letniego chłopca, uwielbiam podróżować
i odkrywać nowe miejsca. Mam w sobie ogromną ciekawość świata, która pozwala mi spojrzeć nawet na drobiazgi z ogromnym zachwytem. 

Relaksuję się, słuchając cięższych brzmień. Dobrego sernika i zielonej herbaty nie odmawiam.