Fotografia produktowa aranżowana i lifestyle

Fotografia produktowa aranżowana to sposób przedstawienia produktów, który podkreśla ich najważniejsze cechy, funkcje oraz wzbudza zainteresowanie potencjalnego klienta. Odpowiednio ustawione i oświetlone produkty, a także użycie przemyślanych rekwizytów mogą sprawić, że nawet najprostszy produkt będzie prezentował się zjawiskowo. W obecnych czasach, kiedy konkurencja w sieci jest bardzo duża, dobrej jakości zdjęcia produktowe mają kluczowe znaczenie dla biznesów, które pragną zwiększyć swoją sprzedaż. Zdjęcia aranżowane są estetyczne i pokazują produkty w sposób kreatywny, co pozwala zainteresować i przyciągnąć uwagę klienta do produktu.

To sposób przedstawienia produktów w użyciu, często z modelem lub modelką, którzy prezentują opakowanie i produkt właściwy.

Każdą sesję wyceniam indywidualnie. Na cenę ma wpływ bardzo dużo czynników, dlatego nie znajdziesz u mnie jednego cennika dla wszystkich produktów.

Żebym mogła dokonać wyceny sesji Twoich produktów, napisz proszę do mnie maila i prześlij następujące informacje:

  • liczbę i rodzaj produktów (mile widziane zdjęcie poglądowe);
  • szczegółowy brief lub opis oczekiwań co do zdjęć (filmów) – mile widziane zdjęcia referencyjne;
  • miejsce, w którym zdjęcia będą wykorzystywane (social media, sklep, strona, itp.)
  • liczba ujęć danego produktu,
  • termin wykonania sesji.
Na maile odpowiadam zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych.
Zapraszam do kontaktu.

Na podstawie spisanej umowy zapłacisz najpierw zaliczkę w wysokości ok. 20% wartości zlecenia. Zapłata następuje w formie przelewu.

Dobre jakościowo zdjęcie, powinno zachować ostrość, charakteryzować się odpowiednią rozdzielczością i być odpowiednio doświetlone. Zadaniem zdjęcia jest pokazanie produktu w taki sposób, aby Twój potencjalny klient uzyskał adekwatny obraz tego, co otrzyma. Spójność zwraca na siebie uwagę klienta, zaciekawia go i przyczynia się do wzrostu sprzedaży w Twoim sklepie.

Tak, sesje produktowe lifestyle, czyli z wizerunkiem ludzi, znajdują się w mojej ofercie.

Standardowy czas realizacji wynosi między 7-20 dni od dnia dostarczenia produktów. Czas zależny jest od stopnia
skomplikowania projektu oraz liczby produktów.